Контакти. Про нас

 

35600

вул.Грушевського, 103

м.Дубно Рівненської області

тел. (03656) 2-11-44

Години роботи: 9:00-18:00

Електронна скринька: olga.hrymak@ukr.net

Ми в Однокласниках  ok.ru/profile/578552945824

Наш блог: dubiblno2.blogspot.de

 
2 жовтня 2013 року в місті Дубно сталась приємна і важлива подія — відбулось відзначення Дня бібліотек та урочисте відкриття міської публічної  бібліотеки-філії  №2, яка розташувалась в одній з будівель Дубенської лікарні матері та дитини. На святі були присутні: міський голова Василь Антонюк, депутати міської ради, письменниця Люба Пшенична, працівники закладів культури та освіти, бібліотекарі, пенсіонери бібліотечної галузі, представники громадськості міста.
Міський голова привітав усіх присутніх зі святом, подарував для нововідкритої бібліотеки комп'ютерну техніку та нагородив завідувачку міської центральної бібліотеки Галину Замерлюк і завідувачку міської бібліотеки №2 Ольгу Гримак Грамотами Дубенської міської ради. Літнім працівникам бібліотечних закладів Василь Антонюк подякував за багаторічну працю квітами і солодкими дарунками.
 Бібліотеки міста отримали у подарунок книги від благодійної організації “Любіть Україну”, директора спеціалізованої школи №5 із поглибленим вивченням іноземних мов Петра Янка та Мирослави Артемовської — учениці ЗОШ №5, переможниці Всеукраїнського конкурсу “Кращий читач року” у 2011 році, номінанта громадсько-політичної акції рейтингу “Кришталевий жолудь”. Концертну програму підготували юні виконавці та працівники міського Будинку культури.

Зворотній зв'язок