Всеукраїнський день бібліотек

30.09.2016 11:09

Всеукраїнський день бібліотек встановлений в Україні «…враховуючи великий внесок бібліотек України у розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність дальшого підвищення їх ролі у житті суспільства та підтримуючи ініціативу бібліотечної громадськості…» згідно з Указом Президента України «Про встановлення Всеукраїнського дня бібліотек» від 14 травня 1998 р. № 471/98.

Сьогодні в Україні налічується близько 40 тисяч бібліотек. Серед провідних — Національна бібліотека України імені В. І. ВернадськогоНаціональна парламентська бібліотека УкраїниНаціональна бібліотека України для дітейНаціональна історична бібліотека України та інші.

Кількість бібліотечних працівників перевищує 52 870.

Послугами книгосховищ користуються понад 17490 тисяч читачів. 

     В нашій бібліотеці оформлена книжкова виставка " Там де живе мудрість", присвячена  цьому святу.

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

 Cвяткова зустріч у Страклівській бібліотеці - філії №1 зібрала весь колектив  бібліотечних працівників міста Дубно. Завідуюча міським відділом культури та туризму Дубенської міської ради Тетяна Єфімчук  та голова профкому працівників культури Наталія Страхарська висловили   слова подяки за сумлінну працю працівникам. Галина Мосійчук, композитор і відома Дубенська співачка виконала пісню  «У царстві книг» на слова Любові Пшеничної .